Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

rolety wrocław, która firma ?

rolety wrocław, która firma ?

Mam zamiar budować dom energooszczędny. Teraz moje pytanie, jakie wybrać okna? Ile powinny mieć komór żeby tam pasowały?

Bankowy

Posty: 5

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na ilość komór. Okna to okna i już. Dzisiaj jest inaczej. Sam jak szukałem okien w Świdnicy to znalazłem firmę, która miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich bardzo zadowolony.

okrzemek

Posty: 23

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna niezmiernie inne, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Kitas

Posty: 22

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niesłychanie zaspokojony. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są niesłychanie inne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Warszawiak

Posty: 2

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, iż ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, zatem zostaje mi PCV.

Kitas

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo dużo na grzaniu.

GGregbard

Posty: 11

 
Zamawiałem w tamtym roku okna ze Świdnicy. Jest tam firma, która działa od dwudziestu lat. Postaram się za jakiś czas przygotować namiary do nich.

figii

Posty: 8

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, natomiast z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo poprzez nie ucieka bardzo mnóstwo ciepła, co oznacza, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, wobec tego wolę odszukać okna w porządnej cenie i z bardzo dobrymi parametrami.

mikusiński

Posty: 11

 
Trzeba pamiętać, iż nie tylko okna są znaczące. Ważne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie poprzez okna nie wiało, lecz obok niestety tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

tigra32

Posty: 11