Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Deski tarasowe

Deski tarasowe

Dobrej jakości deski tarasowe są mi potrzebne do samodzielnego montażu. Nie chcę zatrudniać specjalnie ekipy, chcę się tym sam zająć także montaż musi być prosty i logiczny. Co do desek to interesuje mnie coś niekoniecznie z naturalnego drewna, mogą być dobre kompozyty.

labuh 

Posty: 2

 
Różne teraz można materiały znaleźć wybór jest dużo bardziej urozmaicony niż kiedyś i ma to swoje plusy wiadomo ale też gorsze strony bo łatwiej się wpakować w jakąś tandetę.

johncena67

Posty: 12

 
Powiem szczerze że te kompozytowe deski to są nie do rozróżnienia od naturalny z prawdziwego drewna. Jeśli ktoś nie ma w oku jakiegoś detektora to nie zauważy różnicy według mnie.

warter88

Posty: 8

 
Myślę że od stu złotych za metr to już można dostać dobrą deskę do tarasu, jeśli ktoś sprzedaje za kilkadziesiąt złotych to bym był delikatnie mówiąc sceptyczny w kwestii jakości takiego wynalazku za grosze.

Black_Riot

Posty: 6

 
Trudno coś doradzić bo też musiałbym znać budżet jakim dysponujesz, desek czy innych materiałów jest dużo ale równie duża jest też rozpiętość cen.

kwiat_r151

Posty: 32

 
Co człowiek to opinia powiem szczerze. Mam dwóch kumpli którzy niedawno robili sobie podłogę na tarasie , jeden wziął kompozytowe drugi drewniane deski i każdy jest zadowolony. Nie ma reguły.

Black_Riot

Posty: 26

 
Zadowolony jestem z deski kompozytowej Lite Premium od Tardex. Firmę mi polecił szwagier i faktycznie miał nosa. Na stronie http://tardex-wpc.pl jest do nich kontakt. Niecałe 120 zł od metra gdzie w zasadzie można powiedzieć że wizualnie deska w ogóle nie różni się od naturalnej drewnianej a pod względem odporności na wodę temperaturę to jest jeszcze lepsza.

bartek33

Posty: 6

 
Deski to się super kładzie bardzo sprawnie robota idzie, jeśli ktoś chce samemu zamontować sobie podłogę na werandzie tarasie itd. to zdecydowanie polecam deskę.

Klarka23

Posty: 5