Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Skalniak ogrodowy

Skalniak ogrodowy

Witam. Chcę zrobić skalniak tuż nad oczkiem wodnym. Boję się jednak, że kwiaty będą miały za wilgotno.

bogowie4

Posty: 20

 
Według mnie zbiór najrzetelniejszych informacji na temat prowadzenia i pielęgnacji skalniaka znajdziemy na stronie http://skalniaki.org w sieci to jedna z niewielu witryn poświeconych tej tematyce.

Marta

Posty: 53

 
Na skalniak najlepiej nadają się floksy i rozchodniki. Nie dość, że ładnie się rozrastają, to jeszcze przepięknie wyglądają podczas okresu kwitnięcia.

CzeX

Posty: 21

 
Mój kolega ogrodnik zawsze powtarza mi to jak mantrę, że skalniaki ogrodowe nie muszą wyglądać tak samo. To od ich właścicieli ma zależeć ich kształt, rozmiar, a także forma. To również oni powinni mieć największy wpływ na to, w jakim miejscu będzie się on znajdował.

Pendrzeec

Posty: 14

 
Natomiast ja od zawsze marzyłam o skalnym ogrodzie. Teraz moje marzenie powoli staje się rzeczywistością. W swoim ogrodzie mam już cztery skalniaki. W przyszłości planuję to jeszcze rozbudować.

Problem polega na tym, że już teraz brakuje mi na to czasu.

saradonin

Posty: 22

 
W naszym ogrodzie przeważała słabo przepuszczalna wodę gleba, użyliśmy jej przy tworzeniu skalniaka i szybko ją zmieniliśmy. Po opadach deszczu byliny unosiły się na wodzie. Żeby nie mieć zbyt dużo pracy, wymieszaliśmy tę glebę z pisakiem. Teraz jest już ok.

Lupusx 

Posty: 6