Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

mam już roczek, jaki sklep ?

mam już roczek, jaki sklep ?

Poszukuje sklepu internetowego, który wykona mi nadruk mam już roczek na bodach dziecka. Powinna to być profesjonalna robota.

kLIMERRRR5

Posty: 2

 
Mnie najbardziej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to rzeczywiście niezwykle oryginalny prezent dla malucha. Jeżeli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wówczas, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

Black_Riot

Posty: 4

 
Najlepiej odwiedzić internetowy sklep z bodami na roczek i wówczas przekonamy się, co z tego nam się podoba. Można wówczas bardzo szybko złożyć zamówienie.

Jasio234

Posty: 4

 
Ofert jak zawsze jest bardzo dużo. Można bez problemów wybrać body po rozmiarze naszego dziecka. Wystarczy wybrać z listy rozmiar. Można także zmierzyć, jaki rękawek jest dla naszego dziecka odpowiedni. Dobieramy również kolor i oczywiście napis, jaki ma się na bodach znaleźć. Ceny są za takie body naprawdę niskie.

amazonn6

Posty: 13

 
Mnie najbardziej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to naprawdę bardzo oryginalny prezent dla malucha. Jeśli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wtedy, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

Klara323

Posty: 6

 
Propozycji jak zawsze jest niesłychanie sporo. Można bez kłopotów wybrać body po rozmiarze naszego dziecka. Wystarczy wybrać z listy rozmiar. Można zarówno zmierzyć, jaki rękawek jest dla naszego dziecka odpowiedni. Dobieramy również barwa i oczywiście napis, jaki ma się na bodach odnaleźć. Ceny są za takie body rzeczywiście niskie.

orange777

Posty: 10

 
Najlepiej odwiedzić internetowy sklep z bodami na roczek i wtedy przekonamy się, co z tego nam się podoba. Można wtedy bardzo szybko złożyć zamówienie.

PucH2

Posty: 24

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, ale szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, ale jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była naprawdę bardzo przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

Klarka45

Posty: 15

 
Wybór kompletów na roczek jest niezmiernie znaczny. To znaczy, iż można będzie dopasować wszystko, czego poszukujemy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

Jarciowek

Posty: 6

 
Zamówiłam ostatnio body dziecięce w sklepie https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam akurat imię swojego dziecka z tyłu i prezentuje się to naprawdę bardzo, ale to bardzo oryginalnie.

Kobitka22

Posty: 4