Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

analiza sylwetki, polecicie ?

analiza sylwetki, polecicie ?

Potrzebna mi profesjonalna analiza sylwetki. Sama nie wiem gruszka, jabłko czy jeszcze coś innego. Kto może mi pomóc?

Oklimas

Posty: 1

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, ale w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, dlatego taka osoba się bardzo przydaje do pomocy.

Lupusx

Posty: 6

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem niezwykle zadowolona. Nie wiedziałam, że te kolory są dla mnie należyte, które zaproponowała. Wiem, którą mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie inne rzeczy niż uprzednio, zatem polecam i jeszcze raz polecam. Warto było.

Michaś

Posty: 3

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, ale w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, wobec tego taka osoba się niesłychanie przydaje do pomocy.

wiesław11

Posty: 6

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Faktycznie jej spojrzenie na mnie było całkowicie inne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

Elumino56

Posty: 4

 
Jeśli konieczne jest analizowanie sylwetki to polecam szkolenia dla stylistów https://kamilapiwowarska.pl/szkolenia-dla-stylistow/ jest od tego wybitna specjalistka, jaka niezwykle chętnie każdej osobie pomoże.

hybris4

Posty: 18

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam, że te kolory są dla mnie odpowiednie, które zaproponowała. Wiem, jaką mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie inne rzeczy niż wcześniej, dlatego polecam i jeszcze raz polecam. Warto było.

Kitas

Posty: 6

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Faktycznie jej spojrzenie na mnie było całkowicie różne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

Arsenist00

Posty: 27