Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

hurtownia odzieżowa

hurtownia odzieżowa

Z tego co widziałam to są na FB różne grupy, które operują ubraniami znanych marek i tak się zastanawiam na ile faktycznie warto po takie propozycje sięgać i będą to oryginalne produkty a na ile są to jakieś oszustwa. Jeśli macie doświadczenie z takimi grupami i ewentualnie znacie jakieś miejsce gdzie fajne ubrania w dobrej cenie można kupić to dawajcie znać.

Klara323

Posty: 1

 
Myślę, że jak dobrze poszukasz to na spokojnie znajdziesz dla siebie w sieci sklepy oferujące ubrania. Natomiast jeśli chodzi o znane marki to tutaj szukaj kogoś kot Ci podpowie, gdzie warto będzie kupować i będzie wiadomo, że te produkty jakie będziesz wybierać faktycznie będą oryginalne. Ta kwestia faktycznie będzie miała istotne dla kupujących. Warto ewentualnie kierować się opiniami i pomocą innych przy wyborze takiego sklepu.

codePerformance

Posty: 8

 
Sprzedażą ubrań zajmuje się na FB sporo podmiotów, natomiast wiem po sobie, że można się przejechać na podróbkach. Ostatnio kupowałem już kilka razy przez grupę Cheap & Fashion i jeśli chodzi o nich to byłem zadowolony, na tą chwilę nie miałem z nimi problemu wszystkie produkty z metkami jednocześnie pierwszy gatunek, nie ma wad a można kupować znacznie taniej, warto więc z tego skorzystać.

minus56

Posty: 4

 
Ogólnie jeśli chodzi o oferty, które są dostępne będzie można liczyć na sporo facebookowych ofert, natomiast trzeba będzie także uważać na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o te produkty czy są ze świeżych kolekcji, czy sa przygotowane z produktów z kolekcji z poprzednich lat. To istotna kwestia, którą faktycznie warto będzie rozważać, by nie naciąć się na jakieś podróbki.

grzelu11

Posty: 2

 
Zobacz w sieci takie różne grupy, które gdzieś tam ubraniami handlują. Niektóre mają różne marki, inne skupiają się na konkretnym producencie. Jak się tym zainteresujesz to będzie okazja by coś dla siebie wybrać i faktycznie mieć do dyspozycji świetne ubrania w dobrych cenach. Tutaj warto znaleźć sobie pewne źródło, by mieć gwarancje, że kupowany produkt będzie faktycznie dobrej jakości.

namok

Posty: 4

 
Faktycznie jeśli chodzi o te różne grupy na Facebooku to warto kupować ubrania bo bardzo często można coś w dobrych cenach znaleźć. Natomiast dobrą opcją będzie również to, by mieć produkt, który będzie również pewny co do jakości, będzie gwarancja, że jest to faktycznie propozycja oryginalna prosto od producenta. Więc tą kwestię przy ewentualnym wyborze warto mieć na uwadze.

Bialy_Wilkos

Posty: 19

 
Jak uda Ci się znaleźć na FB jakąś firmę, która sprzedaje ubrania to na pewno warto będzie sprawdzić na ile te produkty są faktycznie oryginalne i będzie można liczyć na ich wysoką jakość. Czy będą to jakieś pozostałości po wcześniejszych kolekcjach czy ubrania ze świeżych kolekcji. To dość istotna kwesta, na którą faktycznie warto będzie zwrócić uwagę, by mieć pewność, że takie ubrania będą faktycznie wpisywać się w to co obecnie jest modne.

beata77

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o ofertę sprzedawanych ubrań na Facebooku to na pewno trzeba być ostrożnym na to jak wygląda, ponieważ niektórzy próbują w ten sposób albo sprzedawać podróbki, albo jakieś stare kolekcje. Na pewno jak cena będzie bardzo niska to warto być ostrożnym, żeby się nie przejechać. Na takich produktach trzeba na pewno sprawdzić metki, ogólnie podejść ostrożnie do takiego właśnie wyboru.

Maciejoo

Posty: 7

 
Świetne ubrania niestety obecnie są dość drogie, choć faktycznie jakieś oferty czasami, gdzieś tam w sieci się pojawiają gdzie można coś w dobrej cenie znaleźć, ale to trzeba mieć pewność z jakiego źródła się kupuje, by mieć gwarancje, że te produkty będą dobrej jakości. Więc tutaj warto kierować się opiniami innych osób, które mają doświadczenie i znają jakichś sprawdzonych dostawców.

Pacothelllucia

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o te różne opcje jakie są dostępne to warto moim zdaniem zwrócić uwagę na to jakie są sklepy czy mają jedną markę czy produkty różnych marek i to możliwe, że będzie ułatwiało wybór właściwych produktów. Warto to brać pod uwagę a jednocześnie również uważać na to jak wygląda sytuacja z tymi produktami, by nie naciąć się na jakieś produkty niskiej jakości, podrabiane.

Michałek

Posty: 3