Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

[Oferta] Wycena pojazdów - Warszawa

[Oferta] Wycena pojazdów - WarszawaRzeczoznawca samochodowy/motoryzacyjny specjalizuje się w wykonywaniu oceny stanu technicznego pojazdów, wyceny pojazdów, a także kosztorysów naprawy samochodów. Nasze biuro rzeczoznawcze odnajduje się w Warszawie. Służymy swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w sytuacjach związanych z wypadkami lub kolizjami drogowymi. Przygotowując dla Państwa ekspertyzy techniczne, korzystamy z wiedzy otrzymanej przez lata, aby wykonywać swoją pracę, najlepiej jak umiemy.

Nasze ekspertyzy wykonujemy dla rynku motoryzacyjnego, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich ludzi, które są zainteresowane dostaniem usług eksperckich z zakresu techniki samochodowej, ruchu drogowego, wyceny wartości rynkowej oraz wyceny szkód. Wystawiamy również opinie techniczne oraz weryfikację prawidłowości przeprowadzenia napraw blacharsko-lakierniczych i ich zgodności z technologią producenta. Współpracujemy z biegłymi sądowymi i skarbowymi.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://rzeczoznawcasamochodowywarszawa.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Emuuu22

Posty: 1

 

codePerformance

Posty: 11