Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie zrobię na zamówienie meble?

Gdzie zrobię na zamówienie meble?

Czy ktoś szukał szafy wnękowe na zamówienie do poddasza? Czy taki projekt jest droższy? Czekam na odzew.

Złoty

Posty: 7

 
Do wyceny projektu na mebli na zamówienie, jak nie niezmiernie znasz się na rzeczy to najlepiej umówić się z gośćmi z firmy. Przyjadą, podpowiedzą, ocenią i zrobią wstępną wycenę, za to raczej nie płacisz. Dopiero po gotowym projekcie robią ostateczną wycenę.

SsthEn

Posty: 27

 
Szukasz firmy, która zrobi za ciebie wszystko od A do Z? Ja kupowałem meble na zamówienie, a sam je montowałem. Wyszło mnie taniej, ale trzeba trochę umieć w tym temacie.

cough76

Posty: 19

 
Jeśli chcesz tanie meble na zamówienie to proponuję wszystko samemu pomierzyć, wybrać na stronie najtańszy materiał i przesłać do firmy. Jak przyjeżdżają do domu to jest zdecydowanie drożej. Chodzi mi o wstępną wycenę, bo potem robią ostateczną. Co można to najlepiej załatwić poprzez internet, jest wtedy taniej.

Szarowy22

Posty: 30

 
W moich meblach na zamówienie, a dokładniej w szafie wnękowej najniezwyklej przydają mi się niezbyt głębokie szuflady. Mam też kilka głębokich, ale tak naprawdę już sama nie wiem, co w nich trzymam:)

Kliczek

Posty: 25

 
Ja zdecydowałem się na szafy wnękowe na zamówienie na http://www.meble-martex.pl. Naprawdę jestem zadowolony, bo moje poddasze było trudne do adaptacji.

AndrzejKKK

Posty: 29

 
Pewnie trudniejsze do zaaranżowania miejsca typu poddasze kosztują drożej, Chodzi przecież o dobry projekt. Niemniej jednak meble na zamówienie są dla takich pomieszczeń bezcenne.

Simon23

Posty: 32

 
Niektóre firmy oferujące meble na zamówienie mają na stronie szansa samodzielnej wyceny od frontów przez zabudowę, szuflady, klamki itd., łącznie z dodatkowymi opcjami. Tylko, że musisz sobie samemu wszystko w domu wymierzyć, a nie jest to łatwe.

y-grek56

Posty: 5