Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Meble na wymiar Sląsk

Meble na wymiar Sląsk

Kochani mam do Was gorącą prośbę. Otóż czy moglibyście polecić mi jakąś fajną firmę, która to zajmuje się robieniem mebli na wymiar na Śląsku? Zależy mi przede wszystkim na fajnej jakości, a idealnie byłoby, gdyby istniała możliwość zamówienia zarówno mebli do kuchni, jak i niedużej zabudowy na poddaszu. Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi:)

Kitas

Posty: 1

 
Na pewno decydując się na zakup mebli na wymiar, musimy liczyć się z większym wydatkiem, niż gdybyśmy kupili gotowe meble. Jestem jednak zdania, że warto.

ilor45

Posty: 8

 
Ja zwykle zamawiam gotowe meble, ale kto wiem, może kiedyś pokuszę się o takie meble właśnie robione na wymiar.

Marioleczka

Posty: 2

 
Jeżeli o mnie chodzi, po tym jak zamówiłam meble w stefpol-meble.pl/, nie zdecydowałabym się już na żadne inne. Optymalnie wykonana przestrzeń, wysoka jakość poszczególnych elementów i ogólnie świetna stylistyka. Jestem pewna, że będą mi służyły przez długie lata:)

mirekp2005

Posty: 11

 
Jak dla mnie meble na wymiar to zdecydowanie lepsza opcja od gotowych odpowiedników.

Posty: 8

 
Od siebie dodam tutaj, że fajnie byłoby postawić na jakąś lokalną firmę. Ceny na pewno będą niższe:)

Gruamer

Posty: 2

 
A sprawdzałaś na formach wnętrzarskich? Można tam znaleźć mnóstwo namiarów na firmy, robiące meble na wymiar. Generalnie jeżeli o taki produkty chodzi, ich wybór na naszym rynku jest dzisiaj bardzo duży.

Yuri20

Posty: 3

 
Najlepiej chyba byłoby zapytać o takie meble znajomych. Jak masz kogoś, kto już robił takie meble, będziesz mogła „na żywo” przekonać się, czy fajnie się prezentują :)

Klarka23

Posty: 3

 
Sama na razie nie mogę sobie pozwolić na meble na wymiar, ale na pewno kiedyś sobie takie sprawie. Ogólnie bardzo mi się podobają.

uluszka

Posty: 5

 
Może w okolicy znajdziesz jakiegoś stolarza, który wykona takie meble dla Ciebie. Takich specjalistów jest cała masa. Tak naprawdę wystarczy się dobrze rozejrzeć, aby znaleźć kogoś konkretnego.

dobrawka

Posty: 3