Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

pomoc w promocji firmy

pomoc w promocji firmy

Jesteście w stanie polecić mi kogoś kto zajmuje się marketingiem dla firm i będzie w stanie zapewnić pod tym kątem jakieś świeże podejście? Zależy mi na tym, by formy promocji mojej firmy może jakoś zmienić, żeby pod tym kątem nieco podnieść efektywność, bo mam wrażenie, że reklamowo stoję w miejscu.

Wygodniś22

Posty: 1

 
Powiem szczerze, że na współpracę z Panią Szulim i agencją Commfort Public & Trade Relations namówił mnie znajomy, początkowo nie do końca wiedziałem czego się spodziewać, ale okazało się, że niekiedy takie nietypowe nieco formy reklamy dały bardzo dobre efekty i pojawiło się więcej klientów. Także więcej osób do firmy zaczęło wracać więc jeśli chodzi o moje doświadczenia to bardzo pozytywna współpraca.

Zrobtodzis

Posty: 6

 
Skuteczność reklamy będzie zależna od tego do kogo z nią będzie się docierać. Warto więc szukać agencji reklamowych, które zapewnią o indywidualnym podejściu do klienta i przeprowadzą reklamę tak, że ta skuteczność będzie zadowalająca.

Serwet87

Posty: 4

 
Teoretycznie reklama to będzie wydatek, w praktyce jednak dobrze prowadzona z czasem może dawać zysk więc tutaj warto będzie zainwestować w reklamę, która zostanie odpowiednio poprowadzona i przyniesie takie zyski. Sprawa może do prostych nie należy, bo jest duża konkurencja praktycznie w każdej branży, natomiast to właściwe ułożenie reklamy będzie jednak miało kluczowe znaczenie dla jej efektywności.

serbuś

Posty: 4

 
To w jaki sposób będziesz chciał się reklamować musi być bezpośrednio powiązane z charakterystyką Twojej firmy, tylko wtedy reklama będzie przynosiła odpowiednie efekty. Tak więc warto nawiązać współpracę z taką agencją, która indywidualnie ułoży formę reklamy i właściwie dopasuje ją do firmy.

Piotrek.P

Posty: 2

 
W miarę możliwości staraj się szukać kogoś kto zaproponuje nowoczesne metody reklamowe. Każda firma ma swoją specyfikę, swój charakter i reklama faktycznie musi być w głównej mierze do tego dopasowana, trzeba umiejętne działania na tym polu podjąć, by ostatecznie udało się wypracować pozytywne efekty takiej współpracy, by firma cieszyła się ze zdobywania nowych klientów.

Seba123

Posty: 20