Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

najlepsza drukarka SLA, gdzie kupię ?

najlepsza drukarka SLA, gdzie kupię ?

Jaka jest najlepsza drukarka SLA? Korzystacie z takich urządzeń? Polecacie jakieś konkretne, które warto zamówić?

alidomas

Posty: 1

 
Patrzyłem na drukarki i taki lepszy model to w cenie używanego samochodu, dlatego dla mnie to za dużo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są bardzo wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wtedy sobie kupię.

mikesmith0103

Posty: 3

 
Według mnie najlepsza produkcyjna drukarka 3D to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/bcn3d/. Kupiłem i jestem niezwykle zadowolony.

Duzyyy45

Posty: 2

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, ale to są dość spore inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bo to nadal nowość na rynku.

werwer

Posty: 4

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

Jasia12

Posty: 21

 
Ofert znajdzie się bardzo dużo, ale według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się wiele różnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, bo klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za drogie to jest jak dla mnie.

anna_00

Posty: 4

 
Na co dzień korzystamy z drukarek firmy makerbot i jestem bardzo zadowolony. Na razie zero problemów i duże zyski. Do zarabiania się bardzo opłaca.

jose_bastiano

Posty: 6

 
W naszej firmie działa drukarka 3D IDEX to nowoczesny system i taka drukarka spisuje się niezwykle dobrze. Nie sprawia kłopotów, a jakość wydruku jest niezwykle wysoka.

45@54

Posty: 36

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wtedy szał. Dzisiaj już wiele firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze lepsze, ale i niższą mają cenę. Za kilka lat w wielu domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

namok

Posty: 7