Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

naprawa komputerów, polecicie ?

naprawa komputerów, polecicie ?

Potrzebuje kogoś do naprawy laptopów. Nie wiem, co się dzieje, bo ekran jest czarny i nic więcej nie widać i nic się nie dzieje.

@_yyy111

Posty: 2

 
Dawniej komputery modyfikowałem sam, ale dziś na nic nie ma czasu. Zawsze daje zarobić osobom, jakie się tym zajmują. Wymiana kary graficznej czy innych podzespołów to niski koszt i mogę sobie na to pozwolić. W tym okresie zajmuje się swoimi istotnymi sprawami.

Kitas

Posty: 22

 
Kartę graficzną wymieniał mi serwis komputerowy z tej strony http://itex-serwis-komputerow.pl i jestem usatysfakcjonowany. Znają się na tym, wobec tego mogę ich polecić wszystkim zainteresowanym osobom, albowiem należałoby.

dermert

Posty: 5

 
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, ponieważ oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wtedy wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

koko

Posty: 7

 
U mnie jak nie działało nic na ekranie to był problem z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, wobec tego trzeba sprawdzić, co powie serwis od laptopów.

himmmu78

Posty: 3

 
U mnie jak nie działało nic na ekranie to był problem z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, dlatego trzeba sprawdzić, co powie serwis od laptopów.

Wraczki333

Posty: 7

 
Według mnie dla własnego bezpieczeństwa lepiej wzywać na miejsce kogoś, kto trudni się naprawami komputerów, albowiem taka firma zna się na tym o mnóstwo lepiej. My nie wiemy jak to się robi, a wtedy można coś zepsuć. Dotyczy to instalacji systemu operacyjnego jak i wymiany jakiś części w komputerze.

codePerformance

Posty: 11