Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

anonse towarzyskie, polecicie ?

anonse towarzyskie, polecicie ?

Da się poznać kogoś z ogłoszeń towarzyskich? Chodzi mi o kobietę do trzydziestu lat. Chciałbym z nią miło spędzić czas.

Czasowy

Posty: 2

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Różyczka

Posty: 4

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Pięknaaa12

Posty: 20

 
Lubię poznawać nowych osób. To, wobec tego korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, które są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, że spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

orhidea

Posty: 9

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym przypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, ale z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest dużo i super.

Acclaim

Posty: 8

 
Znajomy wielokrotnie korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest niezmiernie usatysfakcjonowany. Sam nigdy nie próbowałem, natomiast trzeba przyznać, iż zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, natomiast teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bowiem miłe spotkanie by się na pewno przydało.

TomekK

Posty: 3

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

BenK000

Posty: 4

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bowiem panowie mają w tym przypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest dużo, lecz z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i częstokroć na to narzeka. Dobrze, iż ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest dużo i super.

Fajae

Posty: 20

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

Hoteowo24h

Posty: 13

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

Hiter56

Posty: 16