Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

idealne tętno bieganie, znacie ?

idealne tętno bieganie, znacie ?

Dzień dobry, ostatnio zacząłem sporo biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy idealne tętno ma wpływ na bieganie? Jak sprawdzić tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

Kleooo6

Posty: 2

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

zeroo13

Posty: 26

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Boberkowy

Posty: 14

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

89ostry89

Posty: 34

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Black_Riot

Posty: 6

 
Powiem Ci, iż należałoby sobie sprawdzić dobre tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

wawrzyn56

Posty: 3