Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

sporty walki Poznań, co polecicie ?

sporty walki Poznań, co polecicie ?

Zastanawiam się, nad jakim sportem walki. Czy trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu jest możliwe? Wiele o tym słyszałem i chce spróbować.

file444

Posty: 2

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, że warto. Mnóstwo się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu zbadać.

enriquess

Posty: 9

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, natomiast przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich niezmiernie wymagających treningach.

45-YYY

Posty: 35

 
Nie za niesłychanie przepadam za walikami. Dawniej troszkę boksu się oglądało, natomiast to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, jakie są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się troszkę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Airon

Posty: 29

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, ale tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

gzdyl

Posty: 6

 
Poznań to gigantyczne miasto. Myślę, że trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób znaleźć klub, który ma bardzo dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

Laleczka

Posty: 4

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem usatysfakcjonowany. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, wobec tego polecam innym. Sam dawniej trenowałem, ale teraz wiecej siedzę poprzez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, ale trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest proste.

Kitas

Posty: 6

 
Raz na jakiś czas chodziłem na treningi, ale to nie miało sensu. Wiem, iż albo się angażujesz w to na całego albo trzeba sobie dać spokój, albowiem nic z tego nie wyjdzie.

labuh

Posty: 8

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, lecz to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, zatem dałem sobie spokój i teraz mam rower.

mikuś33

Posty: 2

 
Musze się zorientować gdzie jest w Poznaniu klub to napisze. Ten, do jakiego chodziłem gdzieś się przeniósł, a nie mogę go znaleźć w intrenecie. Znajomy kilka miesięcy temu cos wspominał o bjj w Poznaniu. Zatem dopytam go i dam znać. Wiem, że był usatysfakcjonowany i chyba nawet do dnia dzisiejszego trenuje.

Mocarzz

Posty: 3