Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wycena rezerw, proszę o pomoc

wycena rezerw, proszę o pomoc

Dwóch pracowników odchodzi na emeryturę i potrzebna jest wycena rezerw na ich odprawy. Kto może się tym profesjonalnie zająć?

Rico

Posty: 2

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w niezmiernie profesjonalny sposób.

labuh

Posty: 4

 
Mnie wycena znaku towarowego była potrzebna, jako zabezpieczenie dla kredytu. Nie wiem dokładnie jak w ogóle się to robi, lecz wiem, że suma wyszła dość duża. To wystarczyło dla banku, który dał na rozwój mojej firmy dużo pieniędzy. Jestem zaspokojony z takich usług i sam nigdy bym czegoś podobnego nie dał rady zrobić.

V-vento

Posty: 25

 
Według mnie, jeżeli potrzebna jest fachowa wycena firmy to trzeba od razu jechać z tym do ekspertów. We własnym zakresie zawsze zauważymy wartość, a wielokrotnie nawet nie wiemy, w jaki sposób się za to zabrać. Oni są w tym niezmiernie dobrze obeznani, wobec tego chętnie będą nam pomagać. Wystarczy się z nimi skontaktować i uzgodnić warunki.

Black_Riot

Posty: 4

 
Mnie wycena znaku towarowego była potrzebna, jako zabezpieczenie dla kredytu. Nie wiem dokładnie jak w ogóle się to robi, ale wiem, że suma wyszła dość duża. To wystarczyło dla banku, który dał na rozwój mojej firmy sporo pieniędzy. Jestem zadowolony z takich usług i sam nigdy bym czegoś podobnego nie dał rady zrobić.

10001

Posty: 10

 
Niestety nie pomogę, bo akurat w swojej firmie nie zajmują się takimi sprawami. Trzeba zapytać tych, którzy są blisko księgowości. Może to księgowa może robić sama? Nie wiem, ale raczej takie wyceny to temat dość trudny.

kamel

Posty: 8

 
Jeśli kogoś interesują wyceny firmy to najlepiej jest szukać odpowiedzi u źródła. Kontaktujemy się z firmą, która zatrudnia specjalistów. Jeden z nich wszystko nam wytłumaczy. Każda firma jest inna, dlatego oni muszą być bardzo dobrze obyci w tym temacie. To im pozwala na wykonywanie tego zadania rzetelnie i profesjonalnie.

Klarka23

Posty: 6

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, bo się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, że trzeba brać przy wycenie pod uwagę kodeks pracy i umowę, w której znajduje się wynagrodzenie. Wtedy określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

Boss

Posty: 4

 
Jeżeli kogoś interesują wyceny firmy to najlepiej jest szukać odpowiedzi u źródła. Kontaktujemy się z firmą, jaka zatrudnia fachowców. Jeden z nich wszystko nam wytłumaczy. Każda firma jest inna, zatem oni muszą być niesłychanie dobrze obyci w tym temacie. To im pozwala na wykonywanie tego zadania rzetelnie i profesjonalnie.

Adi666

Posty: 13